BAŞKANIN MESAJI


Başkanın Mesajı

Başta liderliği ve destekleri ile daima yanımızda olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile yaklaşık 11 yıldır sürdürdüğüm Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcılığı görevimden 28.01.2022 tarih 2022/22 kararnamesi ile yeni dönemde Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım.

Artık önümüzde çok daha büyük bir sorumluluk bulunuyor. Adli Tıp Kurumu Başkanı olarak görev alacağım yeni dönemde Başkanlığımızı çok daha ileri noktalara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Başarılarla dolu yolculuğumuzda birlikte görev yaptığım tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Hizmet bayrağını bize teslim eden Sayın Doç. Dr. Yalçın Büyük’e bugüne kadar Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na yaptıkları katkılar için teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.

Uzun yıllardır Adli Tıp Kurumu’nun başarısı için el birliğiyle gayret gösteriyoruz. Bunun sonucunda da hep birlikte önemli başarılara imza atıyoruz.

Başkanlığımızın başarısı için gece gündüz demeden özveriyle çalışan ve üstün gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Hızır ASLIYÜKSEK

Adli Tıp Kurumu Başkanı