10.05.2022

 

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’ndanAdli Tıp Kurumu merkez teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca istihdam edilmek üzere ilan edilen pozisyonlara yapılan başvurular Başkanlığımızca incelenmiş ve sözlü sınavlara girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeler 11.04.2022 tarihinde Adli Tıp Kurumu internet sitesi ve Kariyer Kapısı sistemi üzerinden yayımlanmıştır.


Yapılan sıralama sonucu, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihlerine aşağıda belirtilen başvuru sorgu ekranından ulaşılabilecektir. Ayrıca adaylar, sözlü sınav tarihlerine ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı sistemi üzerinden de görüntüleyebileceklerdir.


Sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nın İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacaktır. Sınavlara katılmak üzere adayların, ekte bulunan özgeçmiş örneğini doldurarak, resmi kimlik belgeleri (Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar özel güvenlik kimlik kartını da yanlarında bulunduracaklar.) ile birlikte belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihte sözlü sınava katılmayan aday, başka bir tarihte sınava alınmayacaktır.
İLAN OLUNUR. 10.05.2022


ÖzgeçmişSÖZLÜ SINAV SORGU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ