Adli Tıp Kurumu'nda devir teslim töreni yapıldı

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na getirilen Dr. Öğr. Üyesi Hızır Aslıyüksek, törenle görevi devraldı. Adli Tıp Kurumu’nda düzenlenen törende Doç. Dr. Yalçın Büyük görevi Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Hızır Aslıyüksek’e devretti.

Kendisini göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Hızır Aslıyüksek, Doç. Dr. Yalçın Büyük’ün görevi süresince önemli vazifeleri yerine getirdiğini, başarılı işlere imza attığını söyledi.

Adli Tıp Kurumu Başkanı olarak görev alacağı yeni dönemde Başkanlığı çok daha ileri noktalara taşımak için var gücüyle çalışmaya devam edeceğini belirten Aslıyüksek, “Hizmet bayrağını bize teslim eden Sayın Yalçın Büyük’e bugüne kadar Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na yaptığı katkılar için teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Artık önümüzde çok daha büyük bir sorumluluk bulunuyor. Adli Tıp Kurumu Başkanı olarak görev alacağım yeni dönemde Başkanlığımızı çok daha ileri noktalara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Başarılarla dolu yolculuğumuzda birlikte görev yaptığım tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır Adli Tıp Kurumu’nun başarısı için el birliğiyle gayret gösteriyoruz. Hep birlikte önemli başarılara imza attık. Başkanlığımızın başarısı için gece gündüz demeden özveriyle üstün gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum” şeklinde konuştu.