24/09/2019

 

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığından
Adli Tıp Kurumu Taşra Teşkilatında 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”a göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilmek üzere; ilan edilen pozisyonlara yapılan başvurular Başkanlığımızca incelenmiş, başvuru sonuçları 16 Eylül 2019 tarihinde Adli Tıp Kurumunun internet sitesinden adayların erişime sunulmuştur.


Başvuru sonuçlarına göre sözlü sınavlara girmeye hak kazanan adaylar aşağıdaki başvuru sorgu ekranından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaraları ve doğum tarihlerini girerek sözlü sınav tarihi ve saatini öğrenebileceklerdir.


Sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığının İstanbul Bahçelievler’deki merkez binasında yapılacak olup, adayların belirtilen gün ve saatte resmi kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde sözlü sınava katılmayan adaylar, başka bir tarihte sınava alınmayacaklardır.İLAN OLUNUR 

 

Sözlü Sınav Tarihleri İçin (Tıklayınız)

 

 

 

Yayın Tarihi:24/09/2019